O Nas

 

Czyż trzeba tłumaczyć dlaczego posiadam koty? ... Hmmm, tylko one potrafią cicho mruczeć, siedzieć tak długo w milczeniu w jednym miejscu, a kiedy się już ruszą zachwycają prostym pięknem naturalnych ruchów. Kocham w kotach ich spokój, równowage, ich zadumę i oddanie. A jeśli kot- to musi być MAINE COON. Zakochałam się w tych kotach od pierwszego wejrzenia i miłość ta stale rośnie. Nie wyobrażam sobie życia bez tych wspaniałych istot i cieszę się, że dane mi jest obcowanie z nimi na codzień.

 

Co wyróżnia naszą hodowlę?Moja wiedza i doświadczenie sprawiaja,że mam bardzo zdrowe podejście do hodowli.Kot to kot a człowiek to człowiek.Mimo różnic potrafię dogadać się z tymi niezależnymi zwierzętami.Znam ich psychikę,język ciała,zachowanie i potrzeby.Tworzę z nimi stado ale to ja jestem przewodnikiem.Staram się stworzyć moim kotom warunki do godnego życia,tak by nie naruszać ich wewnętrznego spokoju.Przywiązuję ogromną wagę do żywienia gdyż w zdrowym ciele zdrowy duch a w związku z tym ,że koty to mięsożercy to powinny jeść mięso.....surowe mięso,które dostarcza im wszystkiego czego potrzebuja.Pożywienie powinno dawać energię ale również powinno być lekarstwem.Naturalna dieta sprawia,że nasze koty nie chorują ,są silne i pełne wigoru i witalności.Kotki świetnie odchowują młode a kociaki mają bardzo dobry start w dopiero zaczynające się życie.

Dobra socjalizacja kociąt to kolejny aspekt który wyróznia naszą hodowlę.Nasze kociaki są bardzo kontaktowe,ufne i odważne a wszystko to dzięki czasu jaki poświęcamy w ich wychowanie.Poświęciłam wiele czasu na zbadanie psychiki kota i wiem co zrobić by te istoty czuły się dobrze i naturalnie.I takie zachowanie można zauważyć u nas w domu.Koty są przyjazne,zadowolone i chętnie nawiązują kontakt z człowiekiem.Kocięta szybko adaptują się w nowych domach dzięki dobrej socjalizacji.

Największą radością dla nas jest zadowolenie nowych właścicieli naszych kociąt i to,że znalazły one dobre ,pełne miłości domy.

 

NASZE KOTY MAJĄ PRZEPROWADZONE TESTY GENETYCZNE NA

HCM 1 i HCM 3-KARDIOMOPATIA PRZEROSTOWA SERCA,

PKD-WIELOTORBIELOWATOŚĆ NEREK,

SMA-RDZENIOWY ZANIK MIĘŚNI,

PRA-ZANIK SIATKÓWKI,

PK-NIEDOBÓR KINAZY PIROGRONIANOWEJ,

GSD IV-CHOROBA SPICHRZENIOWA GLIKOGENU,

FELV-KOCIA BIAŁACZKA,

FIV-KOCI AIDS,


 Moja hodowla zarejestrowana jest w CAT CLUB AMBER, należącym do FELIS POLONIA.
JESTEM KOCIM BEHAWIORYSTĄ CO SPRAWIA,ŻE NASZE KOCIĘTA SĄ ODPOWIEDNIO SOCJALIZOWANE A ZROZUMIENIE KOCIEJ PSYCHIKI UŁATWIA HARMONIJNE ŻYCIE Z CAŁYM NASZYM KOCIM STADEM.
NASZA HODOWLA UKOŃCZYŁA KURS Z PIERWSZEJ POMOCY PRZEDWETERYNARYJNEJ
NASZA HODOWLA POSIADA CERTYFIKAT Z ZAKRESU DIETETYKI KOTÓWNASZA HODOWLA UKOŃCZYŁA SEMINARIUM Z ZAKRESU HODOWLI KOTÓW
JESTEM LICENCJONOWANYM GROMEREM Z WIELOLETNIM STAŻEM,CO OZNACZA,ŻE MAM WIELKIE DOŚWIADCZENIE W PIELĘGNACJI KOTÓW.
NASZE KOTY MAJĄ BARDZO DOBRE WARUNKI ŻYCIA,SWOJĄ PRZESTRZEŃ,WOLIERY,MATKI OSOBNE POMIESZCZENIA BY MOGŁY W SPOKOJU ODCHOWYWAĆ SWOJE MŁODE,KOCIĘTA POKOJE ZABAW Z DRAPAKAMI,ZABAWKAMI,TUNELAMI

prev next

prev next