O Nas

 

Czyż trzeba tłumaczyć dlaczego posiadam koty? ... Hmmm, tylko one potrafią cicho mruczeć, siedzieć tak długo w milczeniu w jednym miejscu, a kiedy się już ruszą zachwycają prostym pięknem naturalnych ruchów. Kocham w kotach ich spokój, równowage, ich zadumę i oddanie. A jeśli kot- to musi być MAINE COON. Zakochałam się w tych kotach od pierwszego wejrzenia i miłość ta stale rośnie. Nie wyobrażam sobie życia bez tych wspaniałych istot i cieszę się, że dane mi jest obcowanie z nimi na codzień.

 

Co wyróżnia naszą hodowlę?Moja wiedza i doświadczenie sprawiaja,że mam bardzo zdrowe podejście do hodowli.Kot to kot a człowiek to człowiek.Mimo różnic potrafię dogadać się z tymi niezależnymi zwierzętami.Znam ich psychikę,język ciała,zachowanie i potrzeby.Tworzę z nimi stado ale to ja jestem przewodnikiem.Staram się stworzyć moim kotom warunki do godnego życia,tak by nie naruszać ich wewnętrznego spokoju.Przywiązuję ogromną wagę do żywienia gdyż w zdrowym ciele zdrowy duch. Pożywienie powinno dawać energię ale również powinno być lekarstwem .Prawidłowa dieta sprawia,że nasze koty nie chorują ,są silne i pełne wigoru i witalności.Kotki świetnie odchowują młode a kociaki mają bardzo dobry start w dopiero zaczynające się życie.

Dobra socjalizacja kociąt to kolejny aspekt który wyróznia naszą hodowlę.Nasze kociaki są bardzo kontaktowe,ufne i odważne a wszystko to dzięki czasu jaki poświęcamy w ich wychowanie.Poświęciłam wiele czasu na zbadanie psychiki kota i wiem co zrobić by te istoty czuły się dobrze i naturalnie.I takie zachowanie można zauważyć u nas w domu.Koty są przyjazne,zadowolone i chętnie nawiązują kontakt z człowiekiem.Kocięta szybko adaptują się w nowych domach dzięki dobrej socjalizacji.


NIE STOSUJEMY WCZESNEJ KASTRACJI W TROSCE O PRAWIDŁOWY ROZWÓJ I ZDROWIE NASZYCH KOCICH DZIECI.

Regularnie uczestniczymy na wystawach kotów, gdzie odnosimy sukcesy a nasze koty są doceniane przez sędziów z całego świata.

Największą radością dla nas jest zadowolenie nowych właścicieli naszych kociąt i to,że znalazły one dobre ,pełne miłości domy.

 

NASZE KOTY MAJĄ PRZEPROWADZONE TESTY GENETYCZNE NA

HCM 1 i HCM 3-KARDIOMOPATIA PRZEROSTOWA SERCA,

PKD-WIELOTORBIELOWATOŚĆ NEREK,

SMA-RDZENIOWY ZANIK MIĘŚNI,

PRA-ZANIK SIATKÓWKI,

PK-DEF-NIEDOBÓR KINAZY PIROGRONIANOWEJ,

GSD IV-CHOROBA SPICHRZENIOWA GLIKOGENU,

FELV-KOCIA BIAŁACZKA,

FIV-KOCI AIDS,

REGULARNIE BADAMY NASZE KOTY RÓWNIEŻ W KIERUNKU MYKOPLAZMY,HERPESA,CHLAMYDII I PASOŻYTÓW.


 Moja hodowla zarejestrowana jest w CAT CLUB AMBER, należącym do FELIS POLONIA.
JESTEM KOCIM BEHAWIORYSTĄ CO SPRAWIA,ŻE NASZE KOCIĘTA SĄ ODPOWIEDNIO SOCJALIZOWANE A ZROZUMIENIE KOCIEJ PSYCHIKI UŁATWIA HARMONIJNE ŻYCIE Z CAŁYM NASZYM KOCIM STADEM.
NASZA HODOWLA UKOŃCZYŁA KURS Z PIERWSZEJ POMOCY PRZEDWETERYNARYJNEJ
NASZA HODOWLA POSIADA CERTYFIKAT Z ZAKRESU DIETETYKI KOTÓWNASZA HODOWLA UKOŃCZYŁA SEMINARIUM Z ZAKRESU HODOWLI KOTÓW
JESTEM LICENCJONOWANYM GROMEREM Z WIELOLETNIM STAŻEM,CO OZNACZA,ŻE MAM WIELKIE DOŚWIADCZENIE W PIELĘGNACJI KOTÓW.
NASZE KOTY MAJĄ BARDZO DOBRE WARUNKI ŻYCIA,SWOJĄ PRZESTRZEŃ,WOLIERY,MATKI OSOBNE POMIESZCZENIA BY MOGŁY W SPOKOJU ODCHOWYWAĆ SWOJE MŁODE,KOCIĘTA POKOJE ZABAW Z DRAPAKAMI,ZABAWKAMI,TUNELAMI

prev next

prev next